Polak zaparkował "malucha" na najdroższej ulicy Beverly Hills. Fiat wzbudził duże zainteresowanie

Moto
Polak zaparkował "malucha" na najdroższej ulicy Beverly Hills. Fiat wzbudził duże zainteresowanie
You Tube/Kamil Knapczyk/Maluchem dookoła USA

Rodeo Drive to ulica, która w powszechnej świadomości uchodzi za symbol bogactwa i luksusu. Butiki najlepszych i najdroższych projektantów, a na parkingach auta warte majątek. To właśnie na niej Kamil Knapczyk zaparkował Fiata 126p. Polski samochód stanął obok żółtego Rolls Royce'a i wzbudzał nie mniejsze zainteresowanie przechodniów. Spacerujący przystawali przy "maluchu" i robili zdjęcia.

Wizyta Kamila Knapczyka i jego towarzyszki Natalii Dudziak w Beverly Hills to tylko jeden z etapów podróży po USA. Pewnego dnia postanowili, że "maluchem" zjeżdżą całe Stany Zjednoczone. Mały fiat był w Nowym Jorku, Filadelfii, Waszyngtonie, Nowym Orleanie, na Florydzie. Przemierzył również słynną Route 66. Relację z podróży można śledzić na kanale You Tube Maluchem dookoła USA.

 

Wśród odwiedzonych miejsc nie mogło zabraknąć wizyty w metropolii Los Angeles. W ten sposób maluch dotarł do Hollywood i Beverly Hills, gdzie - jak widać na nagraniu - stanął obok Rolls Royce\'a Phantoma, jednego z najdroższych i najbardziej luksusowych aut na świecie. Wokół butiki najlepszych projektantów, pięciogwiazdkowe hotele i palmy.

 

Zdjęcia przy "maluchu"

 

Kamil Knapczyk po zaparkowaniu auta stanął w pewnej odległości od niego i nagrywał reakcje przechodniów. Nie tylko Rolls Royce cieszył się zainteresowaniem spacerujących. Przy "maluchu" co i rusz ktoś się zatrzymywał, aby zrobić zdjęcie lub zajrzeć do środka. 

 

Po tej wizycie z pewnością przybyło fanów Fiata 126p w Kalifornii.

 

Szczęśliwym posiadaczem białego "malucha" jest amerykański aktor Tom Hanks, który na stałe mieszka w Los Angeles. 

 

Autorem nagrania jest Kamil Knapczyk/You Tube/Maluchem dookoła USA

 

polsatnews.pl

nro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie