Kobiety, które miały pobić nastolatkę na przystanku, zgłosiły się na komisariat

Polska
Kobiety, które miały pobić nastolatkę na przystanku, zgłosiły się na komisariat
Polsat News

Trzy młode kobiety, podejrzewane o pobicie nastoletniej mieszkanki Siemianowic Śląskich, zgłosiły się w poniedziałek rano do komisariatu w Katowicach - kilka dni po tym, jak policja opublikowała ich wizerunki. Do pobicia doszło we wrześniu w Katowicach.

Sierżant Klaudia Jaskólska z katowickiej policji powiedziała, że cała trójka przyszła do komisariatu z samego rana. Na razie nie usłyszały żadnych zarzutów.

 

- Dziś nie były wykonywane z kobietami żadne czynności, zostały wezwane na jutro do komisariatu - powiedziała policjantka. Do tego czasu policja nie będzie podawała dodatkowych szczegółów.

 

Zarejestrowane przez kamery monitoringu pobliskiego lokalu

 

Do napadu na nastolatkę doszło 29 września 2017 roku na przystanku autobusowym przy ul. Ściegiennego w Katowicach. Pobiły ją trzy młode kobiety, których tożsamości nie udało się ustalić przez trzy miesiące.

 

Pomogła w tym dopiero publikacja zdjęć. Kobiety zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu pobliskiego lokalu. W ostatnich dniach zapadła decyzja o opublikowaniu ich zdjęć w mediach. - Serdecznie dziękujemy mediom oraz internautom za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji - powiedziała Jaskólska.

 

PAP

zdr/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze