Ciemnoskóra 14-latka pobita w Warszawie. Sprawca miał krzyczeć "Polska dla Polaków"

Polska
Ciemnoskóra 14-latka pobita w Warszawie. Sprawca miał krzyczeć "Polska dla Polaków"
KSP Warszawa

Policja wyjaśnia sprawę napaści na 14-letnią ciemnoskórą dziewczynkę pochodzenia tureckiego, która została w środę zaatakowana przez nieznanego sprawcę na warszawskiej Ochocie. Napastnik miał krzyczeć: "Polska dla Polaków". Nastolatka trafiła do szpitala, opuściła go w czwartek.

Policja wyjaśnia sprawę napaści na 14-letnią ciemnoskórą dziewczynkę, która została zaatakowana przez nieznanego sprawcę na warszawskiej Ochocie. Napastnik miał krzyczeć: "Polska dla Polaków". Nastolatka trafiła do szpitala.

 

Do napaści doszło w środę około godziny 16:00 przy ul. Słupeckiej na warszawskiej Ochocie.

 

- Ojciec dziewczynki złożył zawiadomienie w sprawie napaści na jego 14-letnią córkę. Policjanci prowadzą intensywne czynności, aby ustalić szczegółowy przebieg tego zdarzenia oraz osobę, która mogła mieć związek z tą napaścią - powiedziała oficer prasowa komendy policji Warszawa-Ochota podkom. Edyta Wisowska.

 

Według doniesień portalu warszawa.naszemiasto.pl napastnik krzyczał "Polska dla Polaków". Dziecko z licznymi obrażeniami trafiło do szpitala.

 

- Dla dobra tego postępowania, na tę chwilę, nie mogę ujawnić więcej szczegółów. Jest to dla nas niezwykle ważna sprawa. Traktujemy ją priorytetowo - powiedziała Wisowska.

 

PAP, polsatnews.pl

dk/hlk/grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie