"Ty mała znów zarosłaś". Sławomir zdradził w "Skandalistach" tytuł najnowszego teledysku

Kultura

Sławomir, znany m.in. z hitu "Miłość w Zakopanem", opowiedział w programie "Skandaliści" o swojej pracy, o udziale w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz o planach na najbliższą przyszłość. Jego najnowszy teledysk do piosenki "Ty mała znów zarosłaś" pojawi się 19 marca, w urodziny piosenkarza. - To piosenka dla wszystkich wielbicieli koszenia trawy - wyjaśniał Sławomir.

Gośćmi programu "Skandaliści" Agnieszki Gozdyry byli Sławomir Zapała i jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz. Gwiazda rock polo - Sławomir, znany m.in. z hitu "Miłość z Zakopanem" zapewniał, że postawił na jakość.


- Gramy zawsze na żywo koncerty, mamy wspaniałych muzyków, to są zawodowi muzycy, czołowi w Polsce - wyjaśniał Sławomir.


- Żywy zespół, tak? - dopytywała prowadząca.


- Dokładnie tak, to jest warunek naszego występu. Jeżeli możemy zagrać na żywo to wtedy gramy i ludzie to czują - przyznał artysta.

 

"Wyróżnia nas energia"


Jego zdaniem takie podejście sprawia, że "to nas wyróżnia od disco polo, że jest ta energia". - Jeżeli dobrze idzie, to refren zawsze można powtórzyć cztery razy, jeżeli chłopcy za mną to czują, bo stoi band, właśnie ta wymiana energii jest wspaniała - mówił piosenkarz.

 

 

 

Dotychczasowe odcinki "Skandalistów" są dostępne w portalu polsatnews.pl w zakładce "Nasze programy". 

 

Polsat News, polsatnews.pl 

luq/grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze