Po kłótni z chłopakiem wpadła na maskę. Potem nie miała siły "dmuchać". Nagranie wypadku z policji

Polska

Groza w Tomaszowie Lubelskim. 17-letnia dziewczyna pokłóciła się z mężczyzną, a potem odwróciła się i zaczęła biec. Nie oglądając się na boki wbiegła na ulicę - wprost pod jadący samochód. Auto uderzyło pieszą, która kilka metrów leciała w powietrzu. Nastolatka spadła na asfalt i cudem uniknęła rozjechania przez hamujący pojazd. Całą tę scenę nagrała kamera miejskiego monitoringu.

Do zdarzenia doszło 11 listopada około godz. 2:00 nad ranem.

 

Wpadła wprost na maskę

 

Kilka metrów od przejścia dla pieszych na  ul. Lwowskiej 17-letnia dziewczyna pokłóciła się z mężczyzną. Gwałtownie odwróciła się i wbiegła pod nadjeżdżający samochód.

 

Jadący toyotą 31-letni mieszkaniec gminy Ulhówek nie mógł zahamować, aby uniknąć potrącenia pieszej. Kobieta wpadła wprost na samochód.

 

Po uderzeniu potrącona przeleciała kilka metrów w powietrzu. Samochód zahamował unikając o centrymetry potrącenia leżącej już na asfalcie pieszej.

 

Zdarzenie miało miejsce pomiędzy Urzędem Stanu Cywilnego a Sądem Rejonowym.

 

Nie była w stanie "dmuchać" 


Po chwili na miejsce wypadku przyjechało pogotowie ratunkowe i policja. Poszkodowana doznała tylko ogólnych potłuczeń i została zabrana do szpitala na obserwację.

 

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zorientowali się, że mieszkanka gminy Józefów była pod wpływem alkoholu. - Jednak nie była w stanie "dmuchnąć" w urządzenie pomiarowe. Dlatego została jej pobrana krew do zbadania na obecność alkoholu - poinformowała polsatnews.pl asp. Agnieszka Leszek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

 

Policja nie ma jeszcze wyników. Trwa postępowanie w tej sprawie, kryminalni zamierzają m.in. przesłuchać świadków tego zdarzenia.

 

 

polsatnews.pl

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie