Policja poszukuje Artura Walasa (Kleibora) w zw. ze śmiercią 20-letniej Kai

Polska
Policja poszukuje Artura Walasa (Kleibora) w zw. ze śmiercią 20-letniej Kai
KWP Łódź

Policjanci zwrócili się do Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty o wydanie listu gończego za mężczyzną. Jest on poszukiwany w związku ze śmiercią 20-letniej Kai ze Zduńskiej Woli. Ciało kobiety znaleziono w wersalce mieszkania na osiedlu Teofilów w Łodzi.

O śmierci 20-letniej Kai szerzej napisaliśmy tutaj. 15 sierpnia pojechała ona do partnera z Łodzi Artura Walasa i ślad po niej zaginął. Jej ciało znaleziono dopiero 26 sierpnia, w wersalce mieszkania Artura Walasa. 

 

Policja opublikowała wizerunek 29-latka, informując iż "Artur Walas (Kleibor) (mężczyzna używał obu nazwisk - red). przebywał w ostatnim czasie w Łodzi przy ulicy Rojnej. Ostatni raz widziany był 16 sierpnia 2017 roku w Zduńskiej Woli".

 

Z komunikatu KWP w Łodzi wynika, że mężczyzna ma 196 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemne włosy oraz tatuaż na prawym przedramieniu.

 

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat jego aktualnego miejsca pobytu, widziały go po 16 sierpnia 2017 r. lub mają inne istotne informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi tel. 42/ 665 22 56, kom. 693 997 284 lub komendami na terenie całego kraju.

 

Policja zapewnia anonimowość. Przypomina również, że osoba, która utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa, zwłaszcza gdy go ukrywa, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

polsatnews.pl

ml/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!