"Niech się ten »brat« trzyma od Polski z daleka". Pawłowicz odpowiada na apel Bono

Polska
"Niech się ten »brat« trzyma od Polski z daleka". Pawłowicz odpowiada na apel Bono
Polsat News

"Czy »brat« BONO,to ten pieśniarz,co nie wie,gdzie Polska leży?" (pisownia oryginalna - red.) - napisała na Facebooku posłanka Krystyna Pawłowicz odnosząc się do słów Bono. Lider U2 podczas koncertu w Amsterdamie wezwał publiczność, by "do naszych braci i sióstr w Polsce" przesłać wiadomość "miłości i wolności".

Muzyk, znany z politycznego zaangażowania, w trakcie niedzielnego koncertu w stolicy Holandii zaprosił na scenę jednego z fanów. Obok piosenkarza stanął mężczyzna, a z publiczności ktoś rzucił w ich stronę biało-czerwoną flagę z napisem "Solidarność".

 

"Przesyłamy wiadomość, miłości i wolności do Polski"

 

Wokalista U2 zwrócił się do fanów: - Właśnie teraz przesyłamy wiadomość, miłości i wolności do Polski, do naszych braci i sióstr w Polsce, którym dzisiaj odbierana jest oczywista wolność.

 

 

"Kolega międzynarodowych symboli zła"

 

Do apelu Bono odniosła się na Facebooku posłanka Krystyna Pawłowicz.

 

 

"Czy »brat« BONO,to ten pieśniarz,co nie wie,gdzie Polska leży? Któremu wszystko jedno,komu podaje rękę? Kolega międzynarodowych symboli zła niszczących suwerenność i wolność narodów - Sorosa i Putina? Ten sam? No,to wszystko jasne...." (pisownia oryginalna - red.) - napisała Pawłowicz.

 

Na koniec dodała: "Niech się ten »brat« trzyma od Polski z daleka".

 

polsatnews.pl

mr/grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie