Kolejny filmik z kadrą w roli głównej. Strzały do lodówki, mistrz freestyle'u i tweet polsatnews.pl

Sport
Kolejny filmik z kadrą w roli głównej. Strzały do lodówki, mistrz freestyle'u i tweet polsatnews.pl
Łączy Nas Piłka

W jednym z najnowszych filmików kadry Adama Nawałki opublikowanych przez serwis "Łączy Nas Piłka", obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik czyta tweeta portalu polsatnews.pl. Ponieważ tytuł artykułu brzmiał "Norweskie media zachwycone Glikiem", piłkarz się nim zainteresował, a następnie udostępnił na swoim koncie na Twitterze.

Tekst największej norweskiej gazety "Verdens Gang", który przykuł uwagę kapitana Torino FC, informował m.in. że choć uwaga mediów piszących o sukcesach Polaków skupia się wokół Lewandowskiego czy Krychowiaka, to filarem obrony tej drużyny jest "straszny Polak o najlepszej statystyce w tym turnieju", czyli Kamil Glik.

 

 

Oprócz sytuacji dotyczącej Kamila Glika, w odcinku pt. "Konkursy, Whiplash, twitter i wspomnienia z dyskotek", pojawia się wiele innych ciekawych wątków. Można w nim zobaczyć m.in. zawody Grzegorza Krychowiaka i Wojciecha Szczęsnego w strzałach do lodówki z napojami.

 

Arkadiusz Milik walczy natomiast o tytuł mistrza freestyle'u, a "Łączy Nas Piłka" łączy się w wideorozmowie z Pawłem Wszołkiem, który udowadnia, że aby wrócić do formy, cały czas naprawdę ciężko trenuje.

 

 

 

polsatnews.pl

po/kan
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie