Neumann zapowiada powyborcze rozliczenia w PO

Polska
Neumann zapowiada powyborcze rozliczenia w PO
Polsat News

- Wybór nowego szefa to jest okazja do rozmowy o Platformie. Odświeżenie będzie polegało na wewnętrznej rozmowie o tym, jaką Platformą będziemy za miesiąc, dwa, czy trzy - powiedział w programie Nowy Dzień w Polsat News Sławomir Neumann.

Wiceminister zdrowia podkreślił, że członkowie Platformy Obywatelskiej powinni poważnie zastanowić się teraz nad przyszłością swojego ugrupowania. Według Neumanna teraz w partii trzeba "wszystko przedefiniować i przeorganizować". Według parlamentarzysty po 8 latach rządzenia zostają "rutynowe zachowania". - Do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja, bo to jest naturalne, ale teraz musimy przejść do roli partii opozycyjnej - powiedział poseł PO.

 

Neumann uniknął odpowiedzi na pytanie, czy w niedalekiej przyszłości obejmie stanowisko szefa klubu parlamentarnego Platformy w Sejmie: - Nie było jeszcze ani spotkania klubu, ani wyborów szefa klubu, natomiast na wczorajszych spotkaniach, bo przecież sporo posłów przyjechało wczoraj do Warszawy, wiele koleżanek i kolegów ten pomysł popierało. Szukanie trzeciej drogi w Platformie jest jakimś rozwiązaniem - stwierdził Neumann w programie Nowy Dzień w Polsat News.

 

Czytaj więcej: Schetyna: Platforma potrzebuje nowych twarzy i zespołowego zarządzania.

po
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie