Nowacka: Żeby Polska rozwijała się równomiernie, potrzebujemy inwestycji w całym kraju

Polska
Nowacka: Żeby Polska rozwijała się równomiernie, potrzebujemy inwestycji w całym kraju
Polsat News

- Deklaruję w imieniu Zjednoczonej Lewicy i swoim własnym, że będziemy robili wszystko, żeby głos samorządowców był dobrze słyszany w Sejmie – mówiła w Słupsku Barbara Nowacka. Kandydatce Zjednoczonej Lewicy na premiera towarzyszył podczas konferencji prezydent tego miasta Robert Biedroń.

Barbara Nowacka zapewniała zarówno Roberta Biedronia, jak i wszystkich samorządowców w Polsce, że jeśli wejdzie do Sejmu, zrobi co tylko będzie mogła, aby w parlamencie były realizowane nie tylko interesy wielkich miast. - Sprawy samorządowe są dla nas bardzo ważne. Będziecie w nas mieli autentyczne wsparcie. Będziemy w stałym kontakcie - zapewniała.

 

Współprzewodnicząca Twojego Ruchu oświadczyła, że swoje stanowisko w sprawie polityki regionalnej regularnie uzgadnia z samorządowcami Zjednoczonej Lewicy. - Wszyscy oni mówią to samo. To dobrze, że inwestycje idą do wielkich miast, ale nie może być tak, że te małe i średnie są zapominane - powiedziała Nowacka. - To odbiera im szansę na rozwój, miejsca pracy i inwestycje - dodała.

 

Polsat News

 

po

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze