Jarosław Kaczyński wygłosił oświadczenie. Zapowiada rozmowy z wyborcami i ofensywę programową

Polska
Polsat News
Jarosław Kaczyński

- Nasze programy zawsze powstawały po długiej rozmowie z Polakami - stwierdził Jarosław Kaczyński. Partia pokazała nowy spot i zapowiedziała rozmowy z obywatelami pod hasłem "Przyszłość to Polska".

- To będą tysiące spotkań - zapowiedział szef PiS, mówiąc o ofensywie programowej partii. - Tych rozmów będą tysiące. Rozpoczynamy tę drogę i później nastąpi ten moment pracy - zaznaczył.

 

PiS pokazało nowy spot:

 

 

- Będziemy przedstawiać nasze wnioski, ale wnioski, które będą się wywodziły z oceny potrzeb, z tego wszystkiego, co usłyszeliśmy i co dominowało, pokazywało główne trendy w społecznym myśleniu i główne elementy w odniesieniu do tego, co musi być w Polsce jeszcze załatwione - dodał Kaczyński.

W Polskę ruszają liderzy PiS

W trakcie jego wystąpienia w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej obecni byli najważniejsi politycy partii, w tym Mateusz Morawiecki i Beata Szydło.

 

ZOBACZ: Premier zapowiada nowy rządowy program. Będzie skierowany do kobiet

 

Politycy zaczną spotkania od soboty 11 marca, gdzie Mateusz Morawiecki spotka się z mieszkańcami Jasła. Kolejne miasta to Kraków, Gdynia, Łódź, Katowice, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Lublin, Wrocław.

 

Beata Szydło w niedzielę uda się do Sandomierza, a następnie odwiedzi Gorzów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Siedlce, Piłę, Białogard, Bogatynię, Wieliczkę, Radomsko i Świdnicę - przekazał rzecznik PiS Rafał Bochenek.

 

jk/ Polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!