Bogdan Rymanowski nowym prowadzącym "Gościa Radia Zet"

Polska
Polsat News
Bogdan Rymanowski

Bogdan Rymanowski od najbliższego poniedziałku będzie prowadzącym poranny program "Gość Radia Zet", flagową audycję publicystyczną rozgłośni.

Swoją pierwszą rozmowę w "Gościu Radia ZET" Bogdan Rymanowski poprowadzi 29 sierpnia. Audycji będzie można słuchać od poniedziałku do piątku po godz. 8:00. 

Gospodynią popołudniowego "Gościa Radia ZET" zostanie Beata Lubecka.

 

ZOBACZ: "Śniadanie Rymanowskiego". Borys: Trybunał Stanu i Prokuratura dla Glapińskiego

 

- Zaczynałem jako radiowiec i bardzo się cieszę, że znowu poczuję niepowtarzalną atmosferę radia. Będę w „Gościu Radia ZET” rozmawiać z najważniejszymi bohaterami dnia - politykami władzy, jak i opozycji. Będę też zapraszał ekspertów, którzy pomogą zrozumieć nam otaczający i coraz bardziej zmieniający się świat - zapewnia Rymanowski, cytowany na stronie wiadomosci.radiozet.pl.

 

 

- Chciałbym, żeby te rozmowy były zarówno atrakcyjne i dynamiczne, jak i merytoryczne. Nie jest to proste zadanie, ale dam z siebie wszystko. Myślę, że razem z Beatą Lubecką, która poprowadzi popołudniowe rozmowy, stworzymy najlepszy duet "wywiadowców" radiowych w Polsce - dodał Rymanowski.

Rymanowski od 2018 w Polsat News

Bogdan Rymanowski od października 2018 roku jest związany z Polsat i Polsat News, gdzie prowadzi "Wydarzenia" oraz "Gościa Wydarzeń", a także "Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii".

 

Karierę dziennikarską rozpoczął w 1990 roku. W przeszłości związany był m.in. z: Radiem Kraków, RMF FM, TVP1, Radiem Plus i TV Puls. Od 2001 do 2018 roku współpracował również z telewizją TVN24. 

 

an/map/polsatnews.pl/wiadomosci.radiozet.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!