Lubelskie. Tymczasowy areszt dla 72-latka za znęcanie się nad rodziną

Polska
Pixabay/Alexas_Fotos/Zdjęcie ilustracyjne
Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy, bo okazało się, że odbywał już karę za takie samo przestępstwo

72-letni mieszkaniec Puław został tymczasowo aresztowany za znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

Jak poinformowała w środę podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Puławach, we wtorek Sąd Rejonowy w Puławach aresztował 72-letniego mieszkańca Puław na trzy miesiące za znęcanie się nad rodziną.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, kiedy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Puławach. - Osoba zgłaszająca informowała, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę swojej żonie, wyzywa ją słowami wulgarnymi i wygania ją z domu - poinformowała policja.

 

ZOBACZ: Lubelskie. Tragiczny wypadek w Krężnicy Jarej. Nie żyje 10-latek

 

- Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali małżonkę w domu, a mężczyzna był nietrzeźwy i został zatrzymany - powiedziała podkom. Ewa Rejn-Kozak.

 

72-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty psychicznego oraz fizycznego znęcania się nad żoną. - Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy, bo okazało się, że odbywał już karę za takie samo przestępstwo - dodała policjantka

aml/PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!