Loty Warszawa-Dubaj. Codzienne połączenia jak przed pandemią

Polska
pixabay
Linie Emirates od 20 września będą latać codziennie na trasie Warszawa–Dubaj

Linie Emirates zwiększą częstotliwość połączeń z Warszawy do Dubaju; od 20 września będą obsługiwać siedem lotów tygodniowo na tej trasie, wracając tym samym do rozkładu lotów sprzed pandemii - poinformował w środę przewoźnik.

"Od 20 września linie lotnicze wprowadzają dodatkowy rejs na trasie Warszawa–Dubaj. Przewoźnik będzie obsługiwać siedem lotów tygodniowo z Dubaju do stolicy Polski, wracając tym samym do rozkładu lotów sprzed pandemii" - poinformowały Emirates.

 

Jak dodano, oznacza to, że linia będzie oferowała codzienne połączenia z Dubaju do stolicy Polski. Rejsy Emirates do Warszawy będą obsługiwane szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER.

Expo 2020

Przewoźnik przypomniał, że od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r. Dubaj będzie gospodarzem światowej wystawy Expo 2020.

 

Emirates mają siedzibę w Dubaju. Flota linii składa się z 270 szerokokadłubowych maszyn, w tym 12 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 214 samolotów. Przewoźnik obsługuje loty w 157 kierunkach w 83 krajach m.in. Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej. 

msl/PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!