Mołdawia. Bójka polityków w telewizyjnym studio [WIDEO]

Świat
YouTube/JurnalTV
Spór pomiędzy dwoma politykami w pewnym momencie mocno się zaostrzył

Gorąca dyskusja w mołdawskim programie publicystycznym przerodziła się bójkę. Były doradca prezydenta zaatakował byłego ministra spraw wewnętrznych. Mężczyzna stracił przytomność.

Zażarta dyskusja między politykami toczyła się programie "Ora Expertizei" emitowanego na antenie mołdawskiej telewizji Jurnal TV. W programie uczestniczyli były doradca prezydent Mai Sandu Siergiej Tofilat oraz były wiceminister spraw wewnętrznych Giennadij Kosovan.

Bójka w studio

Spór pomiędzy dwoma politykami w pewnym momencie mocno się zaostrzył. Siergiej Tofilat zwrócił się w sposób lekceważący wobec Giennadija Kosovana, który nie wybaczył zniewagi. 

 

 

Mężczyzna chwycił za szklankę i oblał rozmówcę wodą, wówczas Siergiej Tofilat postanowił odpowiedzieć pięknym za nadobne i rzucił się na Giennadija Kosovana. 

 

Kosovan kilkukrotnie uderzył Tofilata w twarz. Następnie Kosovan chwycił za szyję Tofilata i przewrócił go na ziemię, ten upadając uderzył głową o krzesło i stracił przytomność. 

 

 

Program emitowany był na żywo. Po bójce obsługa wezwała pomoc medyczną, ale okazało się, że mężczyźnie nic się nie stało. Po bijatyce mężczyźni pogodzili się, o czym poinformowali na Facebooku. 

laf/ml//JurnalTV/polsatnews.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!