Zjazd z A2 na drogę ekspresową S3 na węźle Jordanowo był zablokowany, teraz ruch powinien być puszczany jednym pasem. Ale powoduje to ogromne korki, lepiej zjechać z trasy wcześniejszym zjazdem. W wyniku incydentu nikt nie odniósł żadnych obrażeń.

 

- Nikomu nic się nie stało. Kolizja miała miejsce za bramkami zjazdowymi z autostrady, więc bezpośrednio na A2 utrudnień nie ma. Spowolniony jest przejazd z drogi A2 na S3, bo wydarzyło się to na odcinku łączącym te szlaki. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni Żandarmeria Wojskowa - powiedział Polsat News st. sierż. Marcin Ruciński z Komendy Miejskiej Policji w Świebodzinie.

 

Seria wypadków amerykańskiej armii w Polsce

 

To kolejny z incydentów z udziałem amerykańskich pojazdów wojskowych. 29 stycznia jeden kierowców pomylił drogę w Gorzowie Wlkp., wjechał ciężarówką w bardzo wąską ulicę i nie potrafił się z niej wydostać. Manewry wykonywane przez kierowcę spowodowały uszkodzenie auta, w którym przedziurawił się zbiornik paliwa.

 

26 stycznia ciężarówka sił zbrojnych USA utknęła pod wiaduktem przy ul. Żelaznej w Żaganiu w Lubuskiem.

 

Ciężarówka wojsk amerykańskich 24 stycznia na odcinku drogi między miejscowościami Trzebów i Świętoszów (woj. dolnośląskie) zderzyła się z cywilnym busem. Dwie osoby zostałe ranne.

 

21 stycznia amerykański pojazd wojskowy wpadł do rowu w rejonie miejscowości Piaski w powiecie zielonogórskim. Po wypadku zablokowana była droga krajowa nr 27. Z pojazdu wysypał się ładunek.


polsatnews.pl