"Tak to trzeba rozegrać, żeby interes Państwa zwyciężył" - kolejne nagranie z "taśm Kukiza"

Polska
"Tak to trzeba rozegrać, żeby interes Państwa zwyciężył" - kolejne nagranie z "taśm Kukiza"
Polsat News

- Być może będę musiał jakąś grę poprowadzić, k....a, ze Schetyną, korzystając z tego, że znam Schetynę, żeby się k....y dowiedziały z tego PIS-u, co się dzieje, żeby się przestraszyły. Oni też nie działają w interesie Państwa - ani jedni ani drudzy - mówi Paweł Kukiz na nagraniu, które sam udostępnił na Facebooku. Nagrana rozmowa miała się odbyć na początku września ubiegłego roku.

"Pozwolę sobie sam ujawnić ciąg dalszy »taśm Kukiza«. To znaczy powielić to, co przed dwiema godzinami opublikował Andrzej Żuromski, który nagrywał mnie »z przyczajki«" - napisał na swoim profilu na Facebooku lider ruchu Kukiz’15.


- Tak to trzeba rozegrać, żeby interes Państwa zwyciężył, żeby Polacy przestali się napier....ć i żeby tych wszystkich ekstremistów, takich psychopatów z lewej strony, jak i z prawej, spacyfikować - słychać na końcu nagrania.

 


Nagranie, na którym słychać, jak Paweł Kukiz w mocnych słowach wypowiada się o Arturze Zawiszy, wiceprzewodniczącym Ruchu Narodowego i członku klubu parlamentarnego Kukiz'15, zostało opublikowane na facebookowym profilu "Kukiz Nas Zdradził" 21 kwietnia.


"Nienawidzę Zawiszy, jak go widzę, to k…a białej gorączki dostaję (...) tych psychopatów co mówią, że należy żydów mordować, albo murzyna zastrzelić, dostaje białej gorączki. Jak za mną chodził...nie nagrywasz mam nadzieję? - Nie nagrywam. - (...) Jak za mną jeździł ten s…syn Zawisza, wszędzie, i u tego Jakubiaka, (...) chciałem w…ć mu..." - słychać w nagraniu.

 

polsatnews.pl

prz/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze