Joanna Mucha przeszła operację. "Cudem odzyskane życie"

Polska Aleksandra Boryń / polsatnews.pl
Joanna Mucha przeszła operację. "Cudem odzyskane życie"
Facebook/ Joanna Mucha
Joanna Mucha przeszła operację. Wiceminister ma przesłanie do Polaków

Joanna Mucha opublikowała zdjęcie, które wykonała na chwilę przed operacją. Wiceminister edukacji poinformowała, że lekarze cudem uratowali jej życie. Posłanka podkreśliła, że zwlekała z badaniami profilaktycznymi, dzięki którym jednak wykryto by jej chorobę znacznie wcześniej.

W poniedziałek wiceminister edukacji z Polski 2050 Joanna Mucha dodała na swoje konto na Facebooku fotografię ze szpitala. "To zdjęcie z piątku jedenaście dni temu, przed operacją. Zdjęcia z kolejnych dni nie nadają się do publikacji" - napisała posłanka.

 

"Jedenaście dni bólu i cudem odzyskane życie. Lekarzom będę wdzięczna do końca tego nowego, odzyskanego" - dodała.

Joanna Mucha przeszła pilną operację. Apeluje do obserwatorów 

Joanna Mucha wyjaśniła, że przeszła pilną operację, jednak gdyby wykonała badania zostałaby wcześniej zdiagnozowana. "Przez trzy miesiące wybierałam się na badania profilaktyczne i się nie wybrałam. A w tych badaniach wszystko byłoby widoczne i nie trzeba byłoby kroić w trybie ostrym" - napisała.

 

ZOBACZ: Pierwsza operacja nie pomogła. Nowe informacje o zdrowiu Z. Ziobry

 

Posłanka zwróciła się z ważnym apelem do odbiorców. "Proszę Was, błagam na wszystko, nie odkładajcie badań profilaktycznych, naprawdę warto je zrobić, naprawdę nic nie jest ważniejsze, naprawdę to może uratować życie" - podkreśliła. 

 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie