Zaginęła 15-latka. Trzeci dzień nie wróciła do domu

Polska
Zaginęła 15-latka. Trzeci dzień nie wróciła do domu
Polsat News/KMP w Bielsku-Białej
Policja szuka zaginionej 15-latki

Policjanci poszukują 15-latki, która trzy dni temu wyszła z domu i do tej pory wróciła do miejsca zamieszkania. Nastolatka miała udać się do koleżanki, mieszkającej w Bielsku-Białej, jednak po wejściu do autobusu kontakt się z nią urwał. Funkcjonariusze udostępnili zdjęcia i rysopis zaginionej oraz zaapelowali o pomoc w poszukiwaniach.

Komisariat policji w Jasienicy prowadzi poszukiwania 15-latki, która trzy dni temu wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Policja poinformowała, że Amelia Rzeszowska wyszła z miejsca zamieszkania 16 czerwca około godziny 13:00 i miała się udać do koleżanki do Bielska-Białej


Mundurowi z KMP w Bielsku-Białej dodali, że nastolatka w chwili opuszczenia domu miała przy sobie rzeczy codziennego użytku, w tym telefon.  

 

ZOBACZ: Zaginęła 32-latka z Debrzna. Policja szuka jej czwarty dzień


Ostatni raz była widziana w autobusie linii 125. Według ustaleń, zaginiona może przebywać w rejonie dworca PKS lub PKP przy ulicy Warszawskiej lub w galerii Strefa w Bielsku-Białej. 

Zaginęła 15-latka. Policjanci proszą o pomoc

Funkcjonariusze zamieścili rysopis Amelii. 15-latka ma 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, czarne włosy i powinna mieć przy sobie telefon komórkowy marki Samsung. W dniu zaginięcia ubrana była w czarne spodnie dresowe, białe, sportowe buty, czarną bluzę z kapturem i dużą, kwadratową torebkę również w czarnym kolorze.  


Poproszono, aby wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej pilnie skontaktowały się z komisariatem w Jasienicy lub najbliższą jednostką policji. Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem 47 857 0510 lub 112.  

Karina Jaworska / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie