Oświadczenie Telewizji Polsat dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich

Polska
Oświadczenie Telewizji Polsat dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Oświadczenie Telewizji Polsat dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich

"Dorota Gawryluk nie będzie brała udziału jako kandydatka w najbliższych wyborach prezydenckich" - brzmi treść oświadczenia Telewizji Polsat. W ten sposób stacja odnosi się pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach.

Oświadczenie Telewizji Polsat dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich: 

 

"Dorota Gawryluk nie będzie brała udziału jako kandydatka w najbliższych wyborach prezydenckich.

 

Telewizja Polsat, ani żaden z jej dziennikarzy nie bierze udziału w jakiejkolwiek kampanii politycznej, w tym wyborczej. Polsat pozostaje i pozostanie najbardziej obiektywną i rzetelną stacją telewizyjną w Polsce. Dziennikarze Telewizji Polsat wykonują swoją pracę w sposób obiektywny, rzetelny i niezależny.

 

Fakt, że różne osoby, w tym pracownicy firm konkurujących z Telewizją Polsat i należącą do Polsatu Interią próbują rywalizować z nami poprzez "anonimowe doniesienia" i wpisać nas w związki czy to z lewą, czy z prawą stroną sceny politycznej, jest działaniem wykraczającym poza standardową, zgodną z dobrymi obyczajami i fair rywalizacją. Szczególnie wpisywanie jednej z dziennikarek Telewizji Polsat w wyścig prezydencki, który nawet jeszcze nie rozpoczął się i umieszczanie jej nazwiska w publikowanych sondażach jest manipulacją.

 

ZOBACZ: Dorota Gawryluk wydała oświadczenie. W tle wybory prezydenckie

 

To, o czym możemy zapewnić, to fakt że dziennikarze pracujący w Telewizji Polsat nie będą startowali w wyborach prezydenckich, parlamentarnych czy samorządowych.

 

Tymczasem zapraszamy do oglądania w najbliższy czwartek ostatniego przed wakacjami odcinka programu 'Lepsza Polska' Doroty Gawryluk na antenach Telewizji Polsat".

red / Telewizja Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie