Pożar hali pod Warszawą. 17 zastępów straży pożarnej w akcji

Polska Aleksandra Boryń / mak / Polsatnews.pl
Pożar hali pod Warszawą. 17 zastępów straży pożarnej w akcji
Flickr.com
Pożar hali w w miejscowości Opacz Mała. zdjęcie ilustracyjne

W niedzielę, w nowej hali przeznaczonej na warsztat samochodowy w miejscowości Opacz Mała, doszło do pożaru. W akcji gaśniczej brało udział aż 17 zastępów straży pożarnej. - Dym był gęsty i czarny - powiedział w rozmowie z Polsatnews.pl brygadier Tomasz Ciok z Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie.

Do pożaru doszło w niedzielę przed południem w miejscowości Opacz Mała (powiat pruszkowski). Zapaliła się nowa i nieoddana jeszcze do użytku hala, w której były składowane opony i papa.

Pożar hali pod Warszawą. 17 zastępów straży pożarnej w akcji

Lokal był przeznaczonej pod warsztat samochodowy.

 

- Z uwagi na składowane przedmioty z miejsca pożaru wydobywał się gęsty, czarny dym - powiedział w rozmowie z Polsatnews.pl brygadier Tomasz Ciok z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

 

W akcji gaszenia pożaru brało udział 17 zastępów straży pożarnej. Bryg. Ciok przekazał, że ok. 11:20 służby zlokalizowały źródło ognia. - Powierzchnia pożaru objęła ok. 10 metrów kwadratowych - dodał. 

 

ZOBACZ: Nowy Sącz. Pożar w zabytkowym kościele. Spłonęło prezbiterium

 

Z uwagi na fakt, że lokal nie był użytkowany, nie było konieczności ewakuacji. - Nie ma żadnych poszkodowanych i ofiar - podkreślił brygadier. Ogień został już ugaszony.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie