Gordon Ramsay był bliski śmierci. "Mam szczęście, że tu jestem"

Świat Aleksandra Boryń / mak / Polsatnews.pl
Gordon Ramsay był bliski śmierci. "Mam szczęście, że tu jestem"
Photo by Chris Pizzello/Invision/AP
Gordon Ramsay miał wypadek na rowerze. Pokazał jak wygląda jego kask

"Ważna wiadomość ode mnie z okazji Dnia Ojca..." - napisał Gordon Ramsay w mediach społecznościowych. Znany kucharz i restaurator miał poważny wypadek podczas jazdy na rowerze, a życie uratował mu kask.

W Polsce Dzień Ojca będzie dopiero za kilka dni, jednak w Stanach Zjednoczonych w tym roku jest on obchodzony 16 czerwca. Z tej okazji słynny kucharz Gordon Ramsay zaapelował do wszystkich ojców.

 

ZOBACZ: Wypadek na Zakopiance z udziałem rowerzysty. Lądował śmigłowiec LPR

Gordon Ramsay miał wypadek. Zaapelował do wszystkich ojców

W sobotę Ramsay opublikował krótkie nagranie wraz z informacją. "Ważna wiadomość ode mnie z okazji Dnia Ojca... NOSIĆ KASK!" - napisał słynny kucharz i restaurator, który jest znany m.in. z popularnego programu kulinarnego "Hell's Kitchen". Najpopularniejszy i najbogatszy szef kuchni miał groźnie wyglądający wypadek w trakcie jazdy na rowerze. Do zdarzenia doszło w czasie wycieczki po stanie Connecticut w USA

 

"W tym tygodniu miałem poważny wypadek podczas jazdy na rowerze" - czytamy. W krótkim wideo kucharz powiedział, że niczego nie złamał i nie doznał poważniejszych obrażeń. - Jestem trochę posiniaczony i wyglądam jak fioletowy ziemniak - zażartował. 

 

ZOBACZ: Lubuskie. Tragiczny wypadek. 4-latek ciężko ranny

 

"Mam się dobrze i jestem wdzięczny wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i personelowi szpitala Lawerence Memorial w Nowym Londynie, którzy się mną opiekowali" - dodał Ramsay.

 

Jednak podkreślił, że najbardziej "dziękuję za kask, który uratował mu życie". Ramsay życzył udanego Dnia Ojca i pokazał ogromnego, fioletowego siniaka na ciele. Kucharz udostępnił również zdjęcie, na którym prezentuje kask po wypadku. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie