Wypadek na autostradzie A2. Łoś wtargnął na drogę, pięć osób w szpitalu

Polska Aleksandra Boryń / Polsatnews.pl
Wypadek na autostradzie A2. Łoś wtargnął na drogę, pięć osób w szpitalu
Flickr.com
Łoś zderzył się z autem osobowym na A2

Pięcioosobowa rodzina trafiła do szpitala po zdarzeniu, do którego doszło na autostradzie A2. Łoś wyszedł na drogę tuż przed nadjeżdżające auto. .Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala. Na miejscu pracowały liczne służby w tym policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Do zdarzenia doszło w nocy 30 kwietnia w miejscowości Anielinek na Mazowszu. Ochotnicza straż pożarna Jakubów otrzymała zgłoszenie ok. 22. Dotyczyło ono kolizji samochodu osobowego z łosiem.

Wypadek na A2. Łoś wtargnął na drogę

Udało nam się ustalić, że autem marki Toyota podróżowała pięciosobowoa rodzina. Było to dwoje dorosłych z trojgiem dzieci. - Zwierzę wyszło im na drogę na autostradzie A2 - przekazała nam asp. Urszula Wróbel z KPP w Mińsku Mazowieckim. Łoś nie przeżył wypadku. 

 

Poszkodowanym udzielono pomocy medycznej, a następnie zostali przetransportowani do szpitala. Żadnej z członków rodziny nie wymagał długiej hospitalizacji, a ich życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. 

 

ZOBACZ: Wypadek z udziałem amerykańskiego F-16. Rozbił się niedaleko bazy

 

Na miejscu pracowały liczne służby. Jak przekazała OSP Jakubów było tam OSP Mistów, JRG Mińsk Mazowiecki, Ochotnicza Straż Pożarna w Mistowie, policja oraz ratownicy medyczni. Przez kilka godzin jeden pas ruchu w kierunku Siedlec był zablokowany.

 

 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie