W USA płacą za oglądanie znanej sagi filmów. Przez 25 godzin

Świat
W USA płacą za oglądanie znanej sagi filmów. Przez 25 godzin
Pexels
W USA płacą za oglądanie "Gwiezdnych wojen"

Jeden z portali poszukuje osoby ze Stanów Zjednoczonych, która nigdy nie widziała ani jednego filmu z serii "Gwiezdnych wojen". Gwarantuje, że za spędzenie ponad 25 godzin przed telewizorem zapłaci niemałą sumę.

"Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen, przypadającego na 4 maja, chcemy zapłacić komuś tysiąc dolarów za obejrzenie dziewięciu filmów z serii" - informuje portal FinanceBuzz, na której pojawiło się ogłoszenie.

 

W treści zaznaczono, że najważniejszymi warunkami, które musi spełniać zgłaszający, jest to, że mieszka w USA i nigdy nie oglądał słynnych produkcji.

Płacą za oglądanie "Gwiezdnych wojen". Wyjaśniono warunki 

"Aby zakwalifikować się do zadania, to musi być twój pierwszy kontakt z serią - nie widziałeś też serialu 'The Mandalorian' ani nie grałeś w gry" - podkreślono.

 

"W zamian za 25 godzin i 7 minut - tyle trwają filmy - oglądania zapłacimy Ci tysiąc dolarów plus 100 dolarów na pokrycie kosztów w postaci np. przekąsek czy biletów do kina, jeśli byłyby tam wyświetlane" - dodano.

 

ZOBACZ: Pomyłka w japońskim zoo. Samiec okazał się samicą

 

Czemu autorom ogłoszenia tak na tym zależy? Otóż - jak wyjaśniają - sami dobrze znają serię i zależy im na świeżym spojrzeniu osób, które niewiele o niej wiedzą. "Poprosimy cię o odpowiedź na kilka pytań, opisanie wrażeń i ocenę każdego filmu. Zaprezentujemy twoją analizę w artykule na FinanceBuzz" - wyjaśniono.

Karolina Gawot / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie