Opole proponuje "pracę marzeń". Kandydaci muszą się spieszyć

Polska Aleksandra Boryń / /dk / polsatnews.pl
Opole proponuje "pracę marzeń". Kandydaci muszą się spieszyć
Wikimedia Commons/SuperGlob
Opole szuka testera atrakcji

Opole poszukuje kandydata na nietypową ofertę pracy, jaką jest "Tester Atrakcji" miasta. Wypoczynek, za który płacą? Brzmi jak praca idealna. Jednak kandydaci muszą się spieszyć, to ostatnie dni na aplikowanie, a propozycja jest kusząca.

W związku ze zbliżającą się majówką i wakacjami polskie miasta zaczynają się przygotowywać do sezonu turystycznego. Z tego powodu Opole pilnie poszukuje osoby na stanowisko Testera Atrakcji Opola.

Opole oferuje pracę marzeń

Na stronie miasta możemy przeczytać, że głównym zadaniem pracownika jest "podziwianie i ocena atrakcji turystycznych, hoteli i restauracji". Ale nie każdy może objąć tę funkcję. Urząd ma konkretne wymagania względem kandydatów. Wymagane są:

  • zaangażowanie
  • skrupulatność
  • umiejętność relaksu w każdych warunkach

ZOBACZ: CD Projekt RED łączy siły z Amazonem. Wielka gamingowa współpraca

 

Przyszły tester nie musi obawiać się o koszty podróży służbowej. W tej kwestii miasto gwarantuje nocleg oraz wyżywienie. W szczegółach oferty napisano, że miasto opłaci:

 

•  trzydniowy, weekendowy pobyt w Opolu w uzgodnionym terminie dla pary lub rodziny z dziećmi
•  Hotel wraz z wyżywieniem w centralnym punkcie Starego Miasta
•  Atrakcyjny, indywidualny program zwiedzania wraz z przewodnikiem największych atrakcji Opola

 

W zamian urzędnicy oczekują spędzenia udanego weekendu w Opolu, które jest stolicą polskiej piosenki, zaangażowania w powierzone zadania oraz informacji zwrotnej, jak podobało się podczas wizyty w mieście. Potencjalni kandydaci muszą się jednak pospieszyć, bowiem oferty są przyjmowane tylko do 15 kwietnia. 

Atrakcje w Opolu

Opole ma wiele atrakcji, o których nie wiedzą nawet Polacy. Jedną z nich jest ogród zoologiczny położony na zielonej Wyspie Bolko. Redakcja National Geographic uznała go za jeden z najpiękniejszych w Polsce.

 

Miasto jest znane głównie za sprawą festiwalu muzycznego, który odbywa się co roku. Będąc na miejscu koniecznie trzeba odwiedzić Amfiteatr i Muzeum Polskiej Piosenki.

 

 

 

 

O zachodzie słońca można wybrać się na Wieżę Piastowską, z której widać panoramę miasta. Z kolei wieczorem idealnym miejscem na spacer będzie Stare Miasto. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie