Andrzej Grabowski w nowej roli. Wraca znany serial

Kultura
Andrzej Grabowski w nowej roli. Wraca znany serial
Polsat
Andrzej Grabowski jako Malanowski w serialu Polsatu

Ujawniono, kto przejmie stery biura detektywistycznego postaci, w którą wcielał się Bronisław Cieślak. W nowej odsłonie serialu - "Malanowski. Nowe rozdanie" - kultowego głównego detektywa zagra Andrzej Grabowski.

Uwielbiana przez widzów produkcja kryminalna o detektywie Malanowskim doczekała się swojej kontynuacji. W rolę tytułowego bohatera wcielał się Bronisław Cieślak, który zmarł w maju 2021 roku. Po trzech latach postanowiono jednak wznowić serial, jednak główną postać będzie grał kto inny. 

Andrzej Grabowski w nowej roli

Schedę po Bronisławie Malanowskim przejmie jego brat Andrzej Malanowski, który pokieruje biurem detektywistycznym. W tej roli fani serialu zobaczą znanego z roli Ferdka w "Świat według Kiepskich" aktora Andrzeja Grabowskiego.  

 

ZOBACZ: Andrzej Grabowski opuszcza skład jury „Tańca z Gwiazdami”


Oczywiście artysta znany jest także z wielkich filmowych produkcji takich jak "Pokot", "Pitbull", "Polityka" czy "Listy do M 3". 

Detektyw Malanowski powraca. Kultowy serial możne zaskoczyć

Telewizja Polsat zdradziła już trochę więcej szczegółów, czego ma dotyczyć nowa odsłona serialu. "Serial kryminalny "Malanowski. Nowe rozdanie" to opowieść o grupie detektywów mierzących się w swojej codziennej pracy z tajemniczymi sprawami, które pełne są nieoczekiwanych zwrotów akcji i niejasnych okoliczności, a prawda ukryta jest gdzieś pod płaszczykiem pozornie oczywistych faktów" - ogłoszono. 

 

ZOBACZ: „Malanowski. Nowe rozdanie”: Ruszyły zdjęcia do serialu!


W rozwiązywaniu zagadek Andrzejowi Malanowskiemu pomogą dwa duety detektywów. W tych rolach wystąpi Anna Lucińska i Wacław Warchoł, a także Marek Krupski oraz Magdalena Dwurzyńska.  


Tajemniczości spraw dopełni wyjątkowa sceneria - zdjęcia do serialu wykonano m.in. w Hiszpanii.  

kar/kg / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie