Cristiano Ronaldo uruchamia własną aplikację. Znamy szczegóły

Technologie
Cristiano Ronaldo uruchamia własną aplikację. Znamy szczegóły
Instagram/Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo firmuje aplikację, która pomoże w planowaniu aktywności fizycznej

Cristiano Ronaldo podobnie, jak wielu innych, znanych sportowców, inwestuje swoje pieniądze lub reklamuje swoim nazwiskiem biznesy, które powiązane są zdrowiem. Słynny portugalski piłkarz postanowił uruchomić swoją aplikację, która będzie skupiać się na zdrowiu psychicznym, kondycji, odżywianiu i fitness.

W obecnych czasach większość społeczeństwa stara się jak najlepiej dbać o swoje zdrowie, kondycję oraz psychikę. Duży w tym udział mają dostępne aplikacje na urządzenia mobilne. Przypominają one użytkownikom o regularnym nawadnianiu organizmu, treningach, zdrowym odżywianiu, czy też pozwalają śledzić postępy. Już za dwa tygodnie na rynku pojawi się kolejna taka aplikacja, ale od samego Cristiano Ronaldo. 

Cristiano Ronaldo i Erakulis. Jakie funkcje będą dostępne?

Erakulis będzie serwisem skupiającym się na zdrowiu psychicznym, zdrowym odżywianiu i aktywnościach fizycznych. Użytkownicy, którzy zdecydują się wykupić pakiet, będą mogli brać udział w spotkaniach online z ekspertami z każdej wymienionej dziedziny. Portugalski gwiazdor nie tylko będzie reklamował aplikację własnym nazwiskiem, ale będzie jej założycielem. 

 

ZOBACZ: Internet rujnuje zdrowie psychiczne? Nowe badanie: Bzdura!


Podstawowe funkcje będą umożliwiać dostęp do spersonalizowanych planów treningowych, ćwiczeń poprawiających zdrowie psychiczne oraz diet. Erakulis może stać się konkurencją dla trenerów personalnych i innych, podobnych serwisów działających już w Polsce. 

Kiedy aplikacja będzie dostępna dla użytkowników?

Premiera aplikacji Erakulis jest zaplanowana na 3 kwietnia 2024 roku. Będzie ona dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Użytkownicy, którzy będą zainteresowani zakupem abonamentu, będą mogli liczyć na 30-dniowy okres próbny i zniżkę 50 proc. na kolejny abonament. 

 

ZOBACZ: Najcieplejszy rok w historii. ONZ sygnalizuje "czerwony alarm"


Miesięczny abonament będzie kosztować 4,99 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje około 22 zł. Osoby, które zdecydują się od razu zakupić roczną subskrypcję zapłacą 59,88 euro, czyli około 260 zł. Nie wiadomo jeszcze, czy 50-procentowa zniżka będzie dotyczyć tylko abonamentu miesięcznego, czy również pakietu rocznego. 

red / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie