Zdumiewające zachowanie ojca. Wezwał policję do czterolatki

Polska
Zdumiewające zachowanie ojca. Wezwał policję do czterolatki
Pixabay.com
Ojciec wezwał policję do czteroletniej córki

Czterolatka podczas zabawy z ojcem ugryzła go w rękę. Mężczyzna postanowił zawiadomić o wszystkim policję. Funkcjonariusze podjęli interwencję. - Miało dojść do konfliktu, nieporozumienia dotyczyły kwestii wychowawczych - powiedziała polsatnews.pl podkom. Małgorzata Michaś z KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

W Ostrowie Wielkopolskim doszło do nietypowej interwencji policji w jednym z mieszkań przy ul. Pułku Piechoty. Portal ostrow24.pl poinformował, że podczas zabawy czterolatka ugryzła ojca w rękę, a ten postanowił wezwać policję. 

 

W rozmowie z polsatnews.pl podkom. Małgorzata Michaś z KPP w Ostrowie Wielkopolskim potwierdziła, że doszło do takiej interwencji. - Miało dojść do awantury, konfliktu, nieporozumienia dotyczyły kwestii wychowawczych - powiedziała. 

Ojciec wezwał policję do czterolatki

Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zastali tam czteroosobową rodzinę. Policjanci porozmawiali z domownikami. Potwierdziło się, że powodem interwencji są problemy wychowawcze.

 

- Dzieci były zadbane, wszystko było w porządku. Nikomu nic się nie stało - przekazała. W ramach interwencji nikt nie został ukarany mandatem. 

 

ZOBACZ: Pabianice. Chciał zapytać, czemu szuka go policja. Trafił do więzienia

 

Oficer prasowa przyznała, że zgłoszenie było bardzo osobliwe i zdarzyło się policjantom z Ostrowa po raz pierwszy.

Artur Pokorski / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie