Seria zaskakujących napadów. Wybiera nietypowe cele

Polska
Seria zaskakujących napadów. Wybiera nietypowe cele
Polsat News, Policja Wrocław
We Wrocławiu doszło do kilku napadów na apteki

Wrocławscy policjanci poszukują sprawcy napadów na apteki. Nieustalony dotąd mężczyzna z co najmniej czterech obiektów ukradł gotówkę. Funkcjonariusze publikują wizerunek podejrzewanego i proszą o zgłaszanie się osób, które rozpoznają mężczyznę z nagrania.

Policjanci z komisariatu Wrocław-Stare Miasto od kilkunastu dni prowadzą sprawę kradzieży w aptekach, do których doszło na terenie miasta.

 

Od 16 lutego do 1 marca nieustalony dotąd mężczyzna dokonał czterech kradzieży w aptekach przy ulicach Czarnieckiego, Kruszwickiej oraz Słubickiej. Łupem sprawcy padła gotówka z kas fiskalnych. 

 

ZOBACZ: Zgłosił, że go napadli. Listonosz miał coś do ukrycia

Napady na apteki we Wrocławiu. Policja publikuje nagrania

W poniedziałek policja opublikowała wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu. Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę uwiecznionego na nagraniu. 

 

Osoby te proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego KP Wrocław-Stare Miasto pod nr telefonu: 47 871 31 31,  najbliższą jednostką policji lub numerem alarmowym 112. Mundurowi gwarantują anonimowość.

Paulina Godlewska / anw / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie