Niemcy: Maszynista zażądał biletu, reakcja pasażera zdumiewa

Świat
Niemcy: Maszynista zażądał biletu, reakcja pasażera zdumiewa
Flickr/René Mentschke http
Policja poszukuje świadków zdarzenia

Pasażerowie niemieckiej kolei stali się świadkami niecodziennego zdarzenia. Wszystko jednego z pasażerów, który nie opłacił miejsca na przewożony przez siebie rower. Mężczyzna usłyszał, że musi opuścić pociąg. Nieoczekiwanie rzucił się na interweniującego maszynistę. Zaatakował w nietypowy sposób.

Do pogryzienia pracownika kolei doszło niedzielnym popołudniem w Alhorn w Dolnej Saksonii. Jak donosi "Bild", pasażer podróżował razem z białym rowerem typu damka oraz nieznaną kobietą. 

 

Podczas kontroli biletów okazało się, że nie wykupił biletu na swój środek transportu. Mężczyzna zareagował agresją, kontroler biletów poprosił go więc o opuszczenie składu na najbliższej stacji. Ten początkowo odmówił, ale w końcu wyszedł z pociągu na peronie w Alhorn.

Pasażer kontra maszynista. Policja poszukuje świadków

Na peronie do pary pasażerów i kontrolera dołączył 46-letni maszynista. Wtedy nieoczekiwanie pasażer z krzykiem rzucił się na pracownika kolei i ugryzł. Od krwawiącego maszynisty oddzielili go inni pasażerowie - przekazuje serwis tagesschau.de.

 

ZOBACZ: USA. Ptasie jaja zagrożone podczas lotu. Stewardesa i pasażerowie ruszyli na pomoc

 

Następnie mężczyzna rzucił się ucieczki - odjechał na swoim białym rowerze, a jego znajoma na elektrycznej hulajnodze. Policji nie udało się go odnaleźć i apeluje do świadków zdarzenia o kontakt.

 

"Bild" opisuje napastnika jako około 30-letniego mężczyznę o korpulentnej budowie ciała, zadbanego, z pełną brodą i mówiącego z obcym akcentem.

Aleksandra Kozyra / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie