Francja: Warty fortunę pierścionek odnaleziony... w worku do odkurzacza

Świat
Francja: Warty fortunę pierścionek odnaleziony... w worku do odkurzacza
Zdj. ilustracyjne/Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne/Pierścionek warty fortune odnalazł się w worku od odkurzacza

Właścicielka wartego 750 tys. euro pierścionka zgłosiła na policję kradzież biżuterii. Podejrzewała, że mógł go przywłaszczyć jeden z pracowników hotelu w Paryżu, w którym kobieta się zatrzymała. Cenny pierścionek znalazł się jednak w worku do odkurzacza.

Sprawę zaginięcia pierścionka wartego 750 tys. euro (prawie 3 mln 250 tys. zł) opisuje francuski dzienniki "Le Parisien".

 

Malezyjska bizneswoman, która w ubiegłym tygodniu zatrzymała się w hotelu Ritz w Paryżu, zgłosiła się w piątek na policję i poinformowała o zaginięciu cennej biżuterii.

 

ZOBACZ: Skradziono jej biżuterię. Swój pierścionek odnalazła w lombardzie

 

Właścicielka pierścionka powiedziała funkcjonariuszom, że w piątek wyszła z pokoju na kilka godzin, a biżuterię zostawiła na stole. Kiedy wróciła, pierścionka już nie było. Dodała, że o kradzież podejrzewa jednego z pracowników hotelu

Pierścionek odnalazł się w odkurzaczu

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie, jednak pierścionek odnaleźli pracownicy hotelu. W niedzielę placówka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że ochrona znalazła biżuterię w worku odkurzacza. Prawdopodobnie trafiła tam podczas sprzątania pokoju kobiety.

 

ZOBACZ: Włochy. Zgubiła pierścionek wart 6 tys. euro. Pomógł "poszukiwacz skarbów"

 

"Chcielibyśmy podziękować pracownikom hotelu Ritz Paris, którzy zmobilizowali się do poszukiwań i którzy pracują uczciwie i profesjonalnie" - przekazał w oświadczeniu hotel.

 

W ramach rekompensaty zaproponowano poszkodowanej Malezyjce trzy darmowe noce, jednak kobieta nie przyjęła oferty. Bizneswoman, która wyjechała do Londynu, ma zamiar osobiście przyjechać do Paryża, by odebrać swoją własność. 

Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie