Wielkopolska. Zwłoki 39-latka w samochodzie. Wcześniej był na rodzinnej imprezie

Polska
Wielkopolska. Zwłoki 39-latka w samochodzie. Wcześniej był na rodzinnej imprezie
Polsat News/zdj. ilustracyjne
Policję wezwała żona mężczyzny

W samochodzie zaparkowanym w blaszanym garażu znaleziono zwłoki 39-letniego mężczyzny. Policję zaalarmowała żona zmarłego. Jak podają lokalne media, małżeństwo w sobotę było razem na imprezie rodzinnej.

Jak przekazał w niedzielę oficer prasowy KPP w Wągrowcu asp. Dominik Zieliński, rano policjanci otrzymali informację od operatora telefonu alarmowego o zgonie 39-letniego mężczyzny w miejscowości Krzyżanki (woj. wielkopolskie).

 

Jak dodał, służby zawiadomiła żona zmarłego.

 

- Z informacji przekazanej w zgłoszeniu wynikało, że wieczorem dnia poprzedzającego mężczyzna wrócił na teren posesji. Policjanci ustalili, że nie poszedł do domu, zdecydował się pozostać w pojeździe. Nad ranem mężczyzna nie wykazywał czynności życiowych - wskazał policjant.

 

ZOBACZ: W domu w Wieruszowie odkryto zwłoki kobiety. Miała ranę ciętą na szyi

 

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań, celem stwierdzenia przyczyny zgonu.

Wielkopolska. Ciało 39-latka w garażu

Jak podał lokalny portal WRC, małżeństwo z Krzyżanek było w sobotę na imprezie rodzinnej. "Po powrocie do domu żona pozostawiła męża w samochodzie zaparkowanym w blaszanym garażu. Mężczyzna miał być w stanie upojenia alkoholowego. Rano około godziny 8 żona wezwała pogotowie ratunkowe, bo jej mąż nie wykazywał oznak życia" - podano.

 

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny

an / PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie