Miłocin. Karambol na S7. Na przeciwległy pas spadł kontener. Są ranni

Polska Aleksandra Boryń / polsatnews.pl
Miłocin. Karambol na S7. Na przeciwległy pas spadł kontener. Są ranni
Pixabay.com
Wypadek na S7. Są utrudnienia

Na drodze krajowej S7 doszło do karambolu. W Miłocinie zderzyły się auta osobowe i jedna ciężarówka. Są ranni. Doszło do rozlania paliwa, na miejscu pracują policja oraz straż pożarna.

Przed godziną 6 doszło do karambolu drogowego w Miłocinie. Na drodze krajowej S7 zderzyło się kilka samochodów osobowych i jeden pojazd ciężarowy. Trzy osoby zostały poszkodowane, jedna trafiła do szpitala. 

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy uderzył w barierki. Z naczepy pojazdu spadł kontener, który zablokował przeciwległy pas - powiedziała w rozmowie z polsatnews.pl st. post. Zuzanna Czupryna. 

 

- Następnie doszło do zderzenia pięciu aut osobowych - dodała policjantka. Wszyscy uczestnicy karambolu byli trzeźwi. 

 

Z kolei rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa przekazał, że doszło do uszkodzenia zbiornika z paliwem, które się rozlało. 

Problemy drogowe na trasie w kierunku Gdańska 

W okolicy występują liczne utrudnienia drogowe. W kierunku Gdańska są zablokowane dwa pasy, a jeden jest nieprzejezdny w stronę Warszawy. 

 

"W związku ze zdarzeniem drogowym na drodze S7 na wysokości Cedrów Małych zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Gdańska i jeden pas ruchu w kierunku Warszawy. Wyznaczone są objazdy drogą techniczną! Na miejscu cały czas pracują" - napisała pomorska policja na X. 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie