20. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego - już dziś w Polsacie o 18:45!

Polska
20. edycja Mikołajkowego Bloku Reklamowego - już dziś w Polsacie o 18:45!
Polsat
Polsat po raz 20. wyemituje Mikołajkowy Blok Reklamowy

Dziś wieczorem o godzinie 18:45 Polsat wyemituje wyjątkowe pasmo - Mikołajkowy Blok Reklamowy. W tej akcji całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat.

Widzowie wraz z organizatorami - Telewizją Polsat oraz Polsat Media - staną się realnym wsparciem dla dzieci, które borykają się z chorobą. Wystarczy włączyć telewizor. Do akcji zapraszają m.in. Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Ela Romanowska.

 

Mikołajkowy Blok Reklamowy to nie tylko reklamy - to czas, kiedy każda sekunda spędzona przed telewizorem przekształca się w realne wsparcie dla dzieci, które walczą o swoje zdrowie i życie. Im więcej osób włączy się w tę akcję, tym większa szansa na wsparcie podopiecznych Fundacji Polsat.

 

 

 

Mikołajkowy Blok Reklamowy po raz 20. w Polsacie

- Dołączajcie i bądźcie częścią tej wyjątkowej inicjatywy. Mobilizujcie też swoich znajomych i rodzinę. Razem możemy uczynić Mikołajkowy Blok Reklamowy niepowtarzalnym prezentem świątecznym dla potrzebujących dzieci - zachęca Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc.

 

Dziś wieczorem o 18:45 Polsat czeka na Was przed ekranami telewizorów. Zapraszamy!

 

Fundacja Polsat angażuje się w pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Przez 27 lat swojej działalności pomogła ponad 43 000 małym pacjentom i wsparła finansowo prawie 2700 placówek: szpitali i ośrodków medycznych oraz szkoły, przedszkola i ośrodki z pieczy zastępczej w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe przekazała prawie 290 milionów złotych.

Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie