Legionowo. Wypadek na torach. Pociąg potrącił 12-latka

Polska
Legionowo. Wypadek na torach. Pociąg potrącił 12-latka
Gazeta Powiatowa
Wypadek w Legionowie

W Legionowie doszło do wypadku na torach. Poszkodowany jest 12-letni chłopiec. - Małoletni chłopiec został potrącony przez pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej - przekazała polsatnews.pl kom. Justyna Stopińska z KPP w Legionowie.

Do zdarzenia doszło po godz. 9:00 na stacji kolejowej Piaski w Legionowie. Jako pierwsza o wypadku poinformowała Gazeta Powiatowa.

 

- O godzinie 9:38 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pociągu i pieszego. Małoletni chłopiec został potrącony przez pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej. Na miejscu pracują policjanci - poinformowała polsatnews.pl kom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

 

Służby zajmą się ustaleniem okoliczności wypadku. Kom. Stopińska przekazała nam, że maszynista pociągu był trzeźwy.

 

ZOBACZ: Lublin: Groźnie wyglądający wypadek. Policjanci publikują film

 

Na miejscu jest też zespół pogotowia ratunkowego. - Z informacji jakie posiadam w tej chwili wynika, że chłopiec nie posiada groźnych obrażeń - wskazała policjantka. Jak się dowiadujemy, dziecko ma 12 lat.

Wypadek w Legionowie. Opóźnione pociągi

Szybka Kolej Miejska w komunikacie poinformowała o utrudnieniach. "Na odcinku Legionowo - Wieliszew występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników" - czytamy w oświadczeniu.

 

Pociągi SKM linii S3 i S4 w obu kierunkach mogą być opóźnione o około 60 minut.

jk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie