"MrBeast" dał się "pochować żywcem". Przez siedem dni leżał w trumnie

Świat
"MrBeast" dał się "pochować żywcem". Przez siedem dni leżał w trumnie
YouTube/MrBeast
YouTuber "MrBeast" spędził tydzień w trumnie pod ziemią. Pobił dotychczasowy rekord świata

YouTuber "MrBeast" spędził tydzień w trumnie zakopanej pod ziemią. Influencer pobił tym samym rekord świata na najdłuższe "zakopanie żywcem", który do tej pory wynosił 50 godzin. Wideo z wyzwania stało się hitem internetu. W ciągu doby od publikacji zebrało ponad 50 mln wyświetleń.

25-letni influencer Jimmy Donaldson znany w internecie jako "MrBeast" zdobył sławę dzięki filmom, na których realizuje zdumiewające wyzwania i pobija osobliwe rekordy. Jego nagrania wielokrotnie stawały się hitem sieci, zdobywając dziesiątki, a nawet setki milionów wyświetleń.


Dziś jego kanał w serwisie YouTube subskrybuje 212 mln użytkowników, a wrzucone tam filmy mają łącznie ponad 37 mld odtworzeń.

"MrBeast" ponownie zadziwia. Dał się zakopać żywcem

W najnowszym hitowym filmie youtuber postanowił pobić rekord na najdłuższe przebywanie w trumnie zakopanej pod ziemią. Dotychczasowy rekord wynosił 50 godzin, tymczasem "MrBeast" spędził pod ziemią siedem dni.

 

Ubrany w garnitur influencer został opuszczony do wykopanej w ziemi dziury w nowoczesnej przeszklonej trumnie. W środku miał zapasy pożywienia i wody, które miały mu pomóc przetrwać wyzwanie.

 

ZOBACZ: "Państwo w Państwie". Znany patostreamer i youtuber nie chce opuścić apartamentu. "Żąda okupu"


Następnie trumna została przykryta dziewięcioma tonami ziemi. - Powierzam swoje życie tej trumnie na następne siedem dni - oświadczył YouTuber, podczas gdy był "zakopywany żywcem".


Donaldson nie został jednak całkowicie odcięty od świata. By zapewnić mu bezpieczeństwo influencer był w stałym kontakcie z przebywającymi na powierzchni członkami jego zespołu. Mieli oni także dostęp do obrazu z kamer monitorujących wnętrze trumny.

 

YouTuber spędził tydzień w trumnie. Wideo stało się hitem sieci

Mimo licznych zabezpieczeń, wyzwanie okazało się być znaczącym obciążeniem psychicznym dla influencera. W ciągu tygodnia pod ziemią "MrBeast" wielokrotnie zalewał się łzami, w tym także gdy był wyciągany na powierzchnię.


Ostatecznie YouTuber wyszedł jednak z wyzwania bez szwanku. Tydzień spędzony pod ziemią w pozycji leżącej osłabił go fizycznie, jednak nie na tyle, by nie mógł wstać o własnych siłach po tym, jak został uwolniony z trumny.


Przez siedem dni, które "MrBeast" spędził w trumnie stale nagrywały go kamery. W sobotę film został opublikowany na platformie Youtube, gdzie szybko stał się hitem. W ciągu 24 godzin zgromadził ponad 50 mln wyświetleń.

kjt/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie