Karina i Krzysztof Bosakowie doczekali się córki. Posłanka pokazała zdjęcie trzeciego dziecka

Polska
Karina i Krzysztof Bosakowie doczekali się córki. Posłanka pokazała zdjęcie trzeciego dziecka
X/Karina Bosak
Krzysztof i Karina Bosak z córką Emilią Marią.

Posłanka Karina Bosak opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z mężem i ich nowo narodzoną córeczką - Emilią Marią. "Wdzięczni i szczęśliwi wracamy do domu" - napisała. Karina i Krzysztof Bosak są parą w życiu prywatnym i zawodowym. Ślub wzięli w 2020 roku i doczekali się trójki dzieci. W 2023 roku weszli razem do Sejmu z ramienia Konfederacji.

W sobotę Karina Bosak opublikowała zdjęcie córeczki w mediach społecznościowych. "Jest już z nami po tej stronie, Emilia Maria! Wdzięczni i szczęśliwi wracamy do domu" - napisała posłanka. 

 


Kobieta jest żoną polityka Krzysztofa Bosaka. Para wzięła ślub w 2020 roku i od tamtej pory doczekała się trójki dzieci. W domu na Emilię Marię czeka dwóch braci - Artur Maksymilian (2020) i Daniel Ksawery (2022).

Karina Bosak po raz trzeci mamą. "Nie widzę problemu w przychodzeniu z dzieckiem do Sejmu"

Małżeństwo jest parą w życiu prywatnym i zawodowym. Razem zasiada w Sejmie X kadencji. Zarówno Karina Bosak, jak i jej mąż, startowali z ramienia Konfederacji.  


Posłanka tuż po wyborze, będąc jeszcze w ciąży, zadeklarowała, że urodzenie dziecka nie będzie stanowiło dla niej przeszkody w pełnieniu poselskich obowiązków.  

 

ZOBACZ: Karina Bosak: Nie widzę problemu w przychodzeniu z dzieckiem do Sejmu


- Traktuję ten mandat jako jakąś taką służbę, zobowiązanie. Nie widzę problemu w przychodzeniu z dzieckiem do Sejmu, będzie cały czas przy mnie. Umiem się zajmować dziećmi. To nie jest tak naprawdę problem - powiedziała podczas niedawnego wywiadu w RMF FM. 


Dodała, że w przy Sejmie jest hotel poselski, gdzie znajdują się pokoje z przewijakami i jest możliwość wstawienia tam łóżeczka. - To jest miejsce, gdzie z dzieckiem można sobie w przerwach w posiedzeniach czy komisji, czy przed głosowaniami posiedzieć – zaznaczyła. 

kar/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie