Tragiczny wypadek w Grabówku. Nie żyje dwóch nastolatków

Polska
Tragiczny wypadek w Grabówku. Nie żyje dwóch nastolatków
OSP KSRG Grabówko
Nie żyje dwóch młodych mężczyzn

W nocnym wypadku w pobliżu miejscowości Grabówko, w powiecie kościerskim (woj. pomorskie) zginęło dwóch mężczyzn: kierujący 18-latek i będący pasażerem 16-latek. Jak przekazał polsatnews.pl rzecznik prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński, auto, którym jechali, uderzyło w drzewo.

W nocy z soboty na niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 w rejonie miejscowości Grabówko.

Grabówko. Śmiertelny wypadek z udziałem nastolatków

Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora prokuratury rejonowej w Kościerzynie.

 

 

- Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Z ustaleń wynika, że 18-letni kierujący samochodem marki Seat Leon z niewiadomych przyczyn zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo - przekazał w rozmowie z polsatnews.pl rzecznik prasowy KPP w Kościerzynie Piotr Kwidziński.

 

ZOBACZ: Katowice: Śmiertelne potrącenie 19-latki. Wyrok ws. kierowcy autobusu

 

16-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. W niedzielę rano policjanci dowiedzieli się, że młody mężczyzna również zmarł.

Agata Sucharska / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie