Kowal. Policyjny pościg. Policja użyła broni

Polska
Kowal. Policyjny pościg. Policja użyła broni
Polsat News
Nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Trwa obława

W województwie kujawsko-pomorskim trwa policyjny pościg za mężczyzną, który nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. - W trakcie pościgu jeden z policjantów oddał strzał w oponę samochodu mazda - przekazała w rozmowie z Interią nadkomisarz Joanna Seligowska-Ostatek.

Policjantka potwierdziła jednak, żeby podczas akcji doszło do strzelaniny.

 

Jak podaje Interia, obecnie policja nie udziela więcej informacji ze względu na "dobro prowadzonych czynności". Te ostatnie wciąż trwają.

Media: W akcji psy tropiące

W sobotę na stronie facebookowej "Kowal W Obiektywie" pojawiły się informacje na temat poszukiwanego mężczyzny. "Do akcji włączono psy tropiące. Według nieoficjalnych źródeł jest to szczupły, wysoki mężczyzna z kilkudniowym zarostem w ciemnej bluzie. Może mieć ranę brzucha" - napisano.

 

ZOBACZ: Podlaskie. Wypadek podczas pościgu. Policjanci trafili do szpitala

 

"Auto marki Mazda, którą poruszał się uciekinier był na tablicach z powiatu chełmińskiego. Policja nadal prowadzi czynności. Jeśli macie podejrzenia, że wydarzenia mógł zarejestrować Wasz monitoring warto go zabezpieczyć. Brak oficjalnego komunikatu ze strony policji" - czytamy w porannym komunikacie.

 

 

O sprawie informował również portal pomorska.pl. Na stronie zmieszczono komunikat burmistrza miasta Kowal Eugeniusza Gołębiewskiego, w którym informował, że do zdarzenia doszło w okolicy skrzyżowania ul. Kościuszki i Tylickiego około godziny 9 rano. 

polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie