"Debata Dnia". Spięcie polityków. "Używa pan słów, na które się nie zgadzam" 

Polska
"Debata Dnia". Spięcie polityków. "Używa pan słów, na które się nie zgadzam" 
Polsat News
Jarosław Sachajko

- Nie będę bawił się z gówniarzami w chodzenie po sądach - powiedział w "Debacie Dnia" Jarosław Sachajko (Kukiz'15). Odnosił się do słów posła KO Witolda Zembaczyńskiego, który zapowiedział, że skieruje zawiadomienie do Generalnego Inspektora Informacji Finansowej oraz do prokuratury w sprawie fundacji Pawła Kukiza Potrafisz Polsko.

Poseł KO Witold Zembaczyński opublikował w piątek nagranie z wizyty w miejscu, w którym ma działać fundacja Pawła Kukiza.

 

"Kukiz zasiada w radzie Fundacji, dostają 4,3 mln zł od rządu PiS, a nie mają nawet rzeczywistej siedziby. Zawiadamiam Generalnego Inspektora Informacji Finansowej i Prokuraturę" - napisał w poście na portalu X (dawniej Twitter).

 

- Pan Zembaczyński albo udaje, przepraszam, idiotę, albo nim jest - skomentował w "Debacie Dnia" Jarosław Sachajko (Kukiz'15).

J. Sachajko: Nie będę bawił się w chodzenie po sądach

- Wystarczy wejść na stronę fundacji, tam jest ujawniony cały wniosek i chyba jako jedyna organizacja ujawniamy każdy wydatek - podkreślił poseł Sachajko.

 

- Nie będę bawił się z gówniarzami w chodzenie po sądach. Przecież to jest gówniarstwo - stwierdził.

 

WIDEO: Jarosław Sachajko i Jan Maria Jackowski w "Debacie Dnia"

 

 

Poseł pytał: - Czy z Campusu Polska dowiemy się, kto jakie pieniądze zarobił? Nie. A tu dowiadujemy się, kto jakie pieniądze zarobił.

 

- Widziała pani te filmiki? To jest gówniarskie zachowanie - dodał, zwracając się do prowadzącej.

 

Do jego słów odniósł się senator Jan Maria Jackowski: - Może pan mieć takie zdanie, jakie ma, ale używa pan słów, na które się nie zgadzam.

 

- Możemy sprzeczać się na poglądy, ale nie obrażajmy ludzi tego typu sformułowaniami - dodał.

 

an / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie