Znaleziono Fiata skradzionego z ubraniami ślubnymi. Na nim kartka: "Złodziej tak, ale z sercem"

Świat
Znaleziono Fiata skradzionego z ubraniami ślubnymi. Na nim kartka: "Złodziej tak, ale z sercem"
Polsatnews.pl
Jedna z ulic Foggi

Szczęśliwe zakończenie sprawy świeżo upieczonego małżeństwa z Foggi we Włoszech. Parze, dzień po ślubie, skradziono samochód a wraz z nim… suknię i garnitur, które były więcej warte niż fiat. Do znaleziska dołączono karteczkę-liścik.

W środę 30 sierpnia, przy via Zara w Foggi, oddano skradzionego trzy dni wcześniej Fiata Evo. Po "zgubieniu" samochodu para wystosowała kilka apeli, w tym za pośrednictwem "FoggiaToday", prosząc o zwrot przynajmniej ubrań ślubnych stanowiących podstawową pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

 

ZOBACZ: Mediolan: Zuchwała kradzież. Zniknęły torby za 90 tys. euro

 

Apele, które musiały dotrzeć do złodzieja, spowodowały, że znaleziono pojazd wraz z ubraniami i… karteczką wrzuconą za wycieraczkę, z napisem: "Złodziej tak, ale z sercem".

Reakcja okradzionych

"Mój mąż i ja dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili rozpowszechnienie tej wiadomości. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i podekscytowani po usłyszeniu tej dobrej wiadomości. Chcemy podziękować złodziejowi, że nam współczuł i zdecydował się wszystko zwrócić. Tylko dzięki wam udało się odzyskać najcenniejsze wspomnienie z bardzo ważnego dla nas dnia" - napisali do redakcji "FoggiaToday" Rosalba i Pasquale.

MayaLancewicz/ac / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie