Indonezja: Ma 41 lat. Poślubiła 16-letniego syna przyjaciółki

Świat
Indonezja: Ma 41 lat. Poślubiła 16-letniego syna przyjaciółki
Pixabay/ zdjęcie ilustracyjne / screen z Facebooka Sriwijaya Post
Parę dzieli 25 lat

41-letnia Mariana jest o 25 lat starsza od swojego nowego 16-letniego męża. Jego mama-swatka poznała tę dwójkę, ponieważ chciała pomóc kobiecie przezwyciężyć traumę po przednich zaręczynach, które zakończyły się rozstaniem.

41-letnia kobieta poślubiła syna najlepszej przyjaciółki. Mariana ma 41 lat, jej nowy mąż Kevin - 16.

 

Dzieli ich ćwierć wieku. Pobrali się w Indonezji, w prowincji Borneo Zachodnie.

 

Ceremonia odbyła się 30 lipca. Pomimo 25-letniej różnicy wieku, małżeństwo nie jest nielegalne. Stało się zaś sensacją w mediach społecznościowych. Sieć obiegło zdjęcie młodych w sukni ślubnej i garniturze.

Matka "oddała" syna przyjaciółce

Choć parę dość mocno skrytykowano, mama Kevina akceptuje ten związek. Chciała pomóc przyjaciółce Marianie wyleczyć traumę po nieudanych zaręczynach. Zaprzeczono, że w tym układzie chodzi o pieniądze. 41-latka jest bowiem bogatą właścicielką sieci sklepów spożywczych.

 

 

Propozycja małżeństwa nastąpiła po dwumiesięcznych zalotach - podaje "Daily Mirror".

 

Pan młody zdradził, że po ślubie podejmie pracę w sklepie. Mariana przyznała, że choć jej mąż jest jeszcze nastolatkiem, małżeństwo sprawiło, że dojrzał.

Problemy z komisją

Para wciąż ma jeszcze jedną przeszkodę do pokonania. Chodzi o zaangażowanie Indonezyjskiej Komisji Ochrony Dzieci (KPAI). Rzecznik KPAI powiedział, że małżeństwo nie powinno było dojść do skutku, ponieważ chłopiec ma mniej niż 18 lat. Odwiedzili parę i przekazali, że muszą spać w oddzielnych łóżkach.

 

Jeśli decyzje komisji nie zostaną wycofane, oznacza to, że małżonkowie będą musieli poczekać dwa lata, zanim nawiążą fizyczną relację.

ac/pgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie