Warszawa: 21-latka połknęła papierosa na widok mundurowych. Miała coś do ukrycia

Polska
Warszawa: 21-latka połknęła papierosa na widok mundurowych. Miała coś do ukrycia
Straż Miejska Warszawa
Kobieta została zatrzymana, bo funkcjonariusze dowiedzieli się, że najpewniej posiada narkotyki

Młoda kobieta nie krępowała się zrobić "skręta" z zielonym suszem, jadąc taksówką. Szofer był jednak czujny. Po tym, jak wysiadła w centrum stolicy, podszedł do strażniczek miejskich i poinformował je o zachowaniu pasażerki. Gdy 21-latka spostrzegła, że jest obserwowana przez funkcjonariuszki, połknęła papierosa. Chwilę później z jej torebki wypadł zapas marihuany.

Patrol strażniczek miejskich we wtorek około 11:00 pilnował bezpieczeństwa w okolicach Pałacu Kultury i Nauki. W pewnej chwili podszedł do nich mężczyzna, mówiąc, że jest taksówkarzem i przed chwilą wiózł pasażerkę, która na jego oczach skręcała papierosa z zielony suszem.

 

ZOBACZ: Poznań: Przerażające odkrycie w łazience. Kobieta zadzwoniła po pomoc

 

Jak uściślił, w składzie tego papierosa znalazł się zielony susz. Pokazał też funkcjonariuszkom, gdzie obecnie jest ta młoda kobieta. Szła wówczas do stacji metra Centrum.

Zjadła skręta z zielonym suszem. Z torebki wypadła jej marihuana

Mundurowe udały się za 21-latką. Gdy były blisko wskazanej przez taksówkarza kobiety, zauważyły, że próbowała przypalić świeżo skręconego papierosa. Gdy tylko zauważyła, iż przypatrują jej się strażniczki, połknęła papierosa.

 

ZOBACZ: Katowice: Atak na ambulans. Pijany 76-latek zdewastował pojazd

 

Na tym nie skończyło się niecodzienne zachowanie kobiety - była wulgarna i agresywna, dlatego funkcjonariuszki założyły jej kajdanki. Wtedy właśnie 21-latka upuściła swoją torebkę, która się otworzyła. Wypadła z niej foliowa torebka z roślinnym suszem i pięcioma innymi zawiniątkami.

 

Strażniczki wezwały policję. Kobieta trafiła na komendę. Badanie testem narkotykowym wykazało, iż w folii znajdowała się marihuana. Dodatkowo policjanci zorientowali się, że posiadaczka blantów jest poszukiwana. Z tego względu została zatrzymana.

wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie