Piły alkohol, nagle doniosła policji, że jej koleżanka jest poszukiwana

Polska
Piły alkohol, nagle doniosła policji, że jej koleżanka jest poszukiwana
Dolnośląska Policja
Kobieta wydała swoją koleżankę

Policjanci z Oleśnicy na Dolnym Śląsku zatrzymali 24-latkę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości. Wydała ją jej własna koleżanka. Panie spożywając wspólnie alkohol pokłóciły się. Wtedy jedna z biesiadniczek zadzwoniła na policję i poinformowała stróżów prawa, że jej znajoma jest poszukiwana.

Świat słyszał wiele historii o dwóch najlepszych koleżankach, które w przeciągu kilku minut stawały się śmiertelnymi wrogami. 

 

Tak też stało się ostatnio podczas spotkania towarzyskiego dwóch koleżanek w Oleśnicy. Panie wspólnie piły alkohol i świetnie się bawiły, jednak do czasu.

 

ZOBACZ: Wszedł do wanny i przykrył się ręcznikiem. Myślał, że policja go nie znajdzie

 

W pewnym momencie między przyjaciółkami doszło do kłótni. Wtedy jedna z nich wybrała numer alarmowy i zadzwoniła na policję. 

 

Kobieta zgłosiła dyżurnemu, że jej znajoma jest nietrzeźwa, awanturuje się i jest poszukiwana przez policję. 

Spędzi najbliższe miesiące w więzieniu

Funkcjonariusze, którzy zostali wysłani na miejsce, zastali dwie nietrzeźwe kobiety, które sprzeczały się między sobą.

 

- W chwili gdy policjanci sprawdzili kobiety w policyjnym systemie, potwierdził się fakt, że 24-letnia wrocławianka jest poszukiwana przez Sąd Rejonowy Wrocław-Krzyki celem doprowadzenia do zakładu karnego - poinformował st. asp. Bernadeta Pytel z KPP w Oleśnicy.

 

ZOBACZ: Warszawa: Pił alkohol w niedozwolonym miejscu. Okazało się, że to poszukiwany "prezes słup"

 

Zatrzymana 24-latka była poszukiwana za popełnienie przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu. Kobieta została doprowadzona do zakładu karnego.

 

Nie wiadomo, jak po takim wydarzeniu będzie wyglądała relacja między koleżankami ani jaki był powód kłótni. Wiadomo natomiast, że 24-latka spędzi najbliższe miesiące w więzieniu.

dk/ml/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie