Ostrołęka. Zaginął Dawid Prusik. Policja apeluje o pomoc

Polska
Ostrołęka. Zaginął Dawid Prusik. Policja apeluje o pomoc
Polsat News/Policja Ostrołęka
Policja poszukuje Dawida Prusika

Policjanci poszukują zaginionego 13-letniego Dawida Prusika. - Chłopca od niedzieli nie było w domu - przekazał Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce. Wszystkie osoby, które mogły go widzieć są proszone o pilny kontakt z ostrołęcką policją bądź najbliższą komendą.

- Dawid Prusik w niedzielę wyszedł z domu i do tej chwili do niego nie wrócił - powiedział oficer prasowy kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

 

- Chłopiec ma 13 lat choć wygląda na 16 lat. Jego wzrost to 175 cm. Jest krępej budowy ciała - przekazał policjant. - Włosy ma średniej długości, koloru blond - dodał.

 

Jak przekazał oficer prasowy, dziecko w chwili zaginięcia ubrane było w spodnie dżinsowe koloru ciemnego. - Chłopiec miał buty koloru czarnego z czerwonym napisem "FILA", koszulkę koloru ciemno-niebieskiego i kurtkę ciemną z kołnierzem - przekazał funkcjonariusz.

 

 

Policja apeluje o kontakt do wszystkich ludzi, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. 

 

ZOBACZ: Dęblin: Zaginął 21-letni żołnierz. Żandarmeria prosi o pomoc

 

- Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat chłopca proszone są o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 704 14 24, bądź z najbliższą jednostką policji - przekazał oficer prasowy.

 

mbl/ Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie