Wezwała hydraulika do mieszkania. Wyjął z jej szafki wałek do ciasta

Świat
Wezwała hydraulika do mieszkania. Wyjął z jej szafki wałek do ciasta
9 News
Hydraulik do udrożniania z toalety postanowił skorzystać z wałka kuchennego

Mieszkanka Australii wezwała hydraulika do zatkanej toalety. W celu usunięcia usterki mężczyzna postanowił wykorzystać wałek do ciasta. Po wszystkim odłożył przedmiot na miejsce, nie dezynfekując go, ani nie informując o tym fakcie właścicielki. Wszystko nagrała jednak kamera monitoringu. Z szafki przy łóżku kobiety miała także zniknąć para kolczyków. Sprawa trafiła na policję.

Nietypowa naprawa łazienki miała miejsce w Brisbane w Australii. W celu udrożnienia toalety, hydraulik postanowił skorzystać z wałka do ciasta. Na filmie z kamery monitoringu widać, jak przegląda szafki w mieszkaniu w poszukiwaniu odpowiedniego przedmiotu.

 

Na kolejnym ujęciu specjalista podczas przetykania toalety pomaga sobie wałkiem. Właścicielka mieszkania podkreśliła, że hydraulik odłożył brudny przedmiot do szafki, nie dezynfekując go po naprawie.

 

ZOBACZ: USA: Hydraulik zasnął podczas pracy. Był wtedy w ciasnym pomieszczeniu pod podłogą

 

- Najbardziej zniesmaczona jestem właśnie brakiem higieny - stwierdziła mieszkanka Brisbane w rozmowie z australijską stacją 9 News.

 

Mieszkanka Australii skontaktowała się mailowo z hydraulikiem, prosząc go o zakup nowych przyborów kuchennych. - Jestem naprawdę roztrzęsiona. Ilu innym osobom to zrobił? - zaczęła zastanawiać się właścicielka mieszkania.

Naprawiał toaletę wałkiem kuchennym. Jest oskarżony o kradzież

Kobieta twierdzi jednak, że to nie jedyny problem z wizytą hydraulika w jej mieszkaniu. Australijka przyznała, że z szafki przy łóżku zniknęła należąca do niej para kolczyków. Sprawa została od razu zgłoszona na policję.

 

"50-letni mężczyzna Chermside West jest oskarżony o kradzież kolczyków" - potwierdzili w lakonicznym oświadczeniu funkcjonariusze z Queensland.

 

Hydraulik stawił się już przed sądem w Brisbane. Media donoszą, że mężczyzna nie przyznaje się do winy. Pierwsza rozprawa została zaplanowana na 3 maja.

jkm/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie