Osiek: Uczennica zaatakowała nauczycielkę żelazkiem. Kobieta trafiła do szpitala

Polska
Osiek: Uczennica zaatakowała nauczycielkę żelazkiem. Kobieta trafiła do szpitala
Zdj. ilustracyjne/Polsat News
Nauczycielka została zaatakowana przez 13-latkę. Otrzymała cios żelazkiem w głowę

13-letnia uczennica jednej ze szkół w gminie Osiek (woj. świętokrzyskie) zaatakowała nauczycielkę podczas lekcji. Nastolatka uderzyła ją żelazkiem w głowę. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę rano. Podczas lekcji jedna z uczennic zaatakowała nauczycielkę, uderzając ją żelazkiem w głowę. Przedmiot był na wyposażeniu sali historycznej, w której odbywały się zajęcia - poinformował portal "Echo Dnia".

 

Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia i policję. Lokalne media nie informują, co sprawiło, że nastolatka posunęła się do takiego czynu.

Atak żelazkiem w szkole. Uczennica wcześniej zgłosiła nieprzygotowanie

- W wyniku zdarzenia kobieta doznała niegroźnych obrażeń, po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego została zabrana do szpitala, który opuściła tego samego dnia - przekazała mł. asp. Joanna Szczepaniak, oficer prasowa staszowskiej policji.

 

ZOBACZ: Zabrała mu konsolę do gier. 17-latek znokautował nauczycielkę

 

Według nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy ze Świętokrzyskiego, uczennica która zaatakowała nauczycielkę, zgłosiła tego dnia nieprzygotowanie do zajęć. Zrobiła to mimo, że przed świętami nauczycielka miała ją napominać, by bardziej przyłożyła się do nauki.

 

Sprawą agresywnej 13-latki zajmie się sąd rodzinny.

dk/wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie