Inowrocław. Kradzież w sklepie. Mężczyzna uciekał z 1,5-rocznym dzieckiem w wózku

Polska
Inowrocław. Kradzież w sklepie. Mężczyzna uciekał z 1,5-rocznym dzieckiem w wózku
Facebook/Straż Miejska Inowrocław
Zatrzymano mężczyznę z 1,5-rocznym dzieckiem w wózku

Straż miejska została zaalarmowana przez obsługę sklepu o kradzieży alkoholu. Funkcjonariusze dogonili uciekającego 32-latka, który miał ze sobą 1,5-roczne dziecko w wózku. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy znaleźli przy mężczyźnie dwie butelki whisky, za które nie zapłacił.

Funkcjonariusze straży miejskiej podczas patrolu na jednej z ulic Inowrocławia w czwartek zostali zaalarmowani przez obsługę sklepu mieszczącego się na Nowym Osiedlu o kradzieży alkoholu ze sklepu samoobsługowego.

 

Mundurowym wskazano mężczyznę, który właśnie wyszedł ze sklepu. Strażnicy ruszyli w pościg za podejrzanym i dogonili go.

Inowrocław. 32-latek ukradł ze sklepu dwie butelki whisky

Okazało się, że 32-latek uciekał z wózkiem, w którym znajdowało się półtoraroczne dziecko.

 

Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Na miejsce został wezwany patrol policji, który podjął dalsze czynności.

 

 

- Stwierdzono, że 32-latek ukradł ze sklepu dwie butelki whisky - powiedział polsatnews.pl starszy sierżant Emil Gawroński z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. - Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest mieszkańcem Inowrocławia - dodał.

 

ZOBACZ: Piaseczno: Autobus z dziurą w podłodze wiózł pasażerów. Interweniowała policja

 

- Za popełnione wykroczenie na 32-latka nałożono mandat w wysokości 500 złotych - poinformował sierżant Gawroński. Jak przekazał, na tym zakończyła się interwencja funkcjonariuszy.

 

- Kradzież poniżej kwoty 500 zł jest kwalifikowana jako wykroczenie, które jest karane mandatem - powiedział policjant. - Wartość alkoholu ukradzionego przez 32-latka była mniejsza niż wspomniana kwota - podsumował. 

mbl/ sgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie