Brazylia: Kobieta żywcem pogrzebana w grobie. "To zemsta"

Świat
Brazylia: Kobieta żywcem pogrzebana w grobie. "To zemsta"
Polícia Militar de Minas Gerais
36-latka została zamurowana w grobie żywcem

Brazylijscy funkcjonariusze policji uratowali kobietę, która została pochowana żywcem na cmentarzu w mieście Visconde do Rio Branco. Jak donoszą tamtejsze media, 36-latka przeżyła pomimo zamurowanego grobu.

Do mrożącej krew w żyłach historii doszło w stanie Minas Gerais we wschodniej Brazylii. 36-latka została zamurowana żywcem w grobowcu. Jak podaje tamtejsza policja, pochowanie żywej kobiety najprawdopodobniej nie było przypadkiem, a celowym działaniem. 

Ofiara była powiązana z gangiem?

- To zemsta za to, że zniknęły narkotyki, które były przechowywane w mieszkaniu ofiary - podaje policyjne źródło. Kobieta miała także przechowywać broń należącą do gangu. 

 

ZOBACZ: USA. Oglądali bajkę. Zabłąkana kula zabiła 9-latka i raniła jego młodszego brata

 

Obecność kobiety zauważyli grabarze. Jeden z nich dostrzegł ślady krwi przy mogile, które zostały przykryte świeżym betonem.

Kobieta spędziła w grobie 10 godzin

Jak się okazało, 36-latka spędziła na cmentarzu blisko 10 godzin. Kobieta po wydostaniu z grobu została przesłuchana przez policję. Jak podają służby ofiara twierdzi, że nie pamięta samego porwania, jedynie napad dwóch zamaskowanych mężczyzn na jej dom. Po tym, jak jeden z napastników uderzył ją w głowę, straciła przytomność. 

 

Z udziałem żandarmerii i policji trwają poszukiwania członków grupy przestępczej podejrzanych o napad i porwanie kobiety. Zdaniem śledczych, obydwaj mogą mieć około 20 lat i prawdopodobnie się ukrywają w obrębie stanu Minas Gerais.

nb/zdr / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie