USA, Karolina Północna. Kierowca Amazona dostarczył paczkę. Obok policja negocjowała z bandytą

Świat
USA, Karolina Północna. Kierowca Amazona dostarczył paczkę. Obok policja negocjowała z bandytą
TikTok/ mlktrk679
Kierowca Amazona dostarczył paczkę, nie zważając na akcję policji

Kierowca Amazona w USA zszokował internautów. Nagrano go, jak dostarczał paczkę w chwili, gdy trwało niebezpieczne starcie policji z uzbrojonym bandytą. Film stał się hitem sieci.

Nietypowa dostawa miała miejsce w ubiegłym miesiącu w Cary w Karolinie Północnej. "New York Post" i lokalne serwisy informacyjne podają, że mundurowi mieli być zaangażowani w wielogodzinne negocjacje z uzbrojonym podejrzanym grasującym po kompleksie apartamentów.

 

Ostatecznie porywacz odebrał sobie życie, a 11-letni chłopiec trafił do szpitala z raną postrzałową.

Dostarczył paczkę. Wokół policjanci

Do sieci trafił film z miejsca zdarzenia. Wideo, które stało się viralem, pokazuje osobę ubraną w kamizelkę Amazona, trzymającą paczkę. Przechodzi ona obok kilku radiowozów, pozornie w drodze po dostawę. Kierowcę zatrzymuje policjant, szybko przechwytując pakunek i przekazuje dalej.

 

 

Następnie mężczyzna zatrzymuje się, aby zrobić zdjęcie miejsca dostarczenia paczki, aby potwierdzić jej dostarczenie, zanim wróci do pojazdu.

Komentarz rzecznika

Rzecznik Amazona powiedział, że firma "przygląda się szczególnym okolicznościom" filmu opublikowanego w aplikacji TikTok.

 

- Zawsze priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo kierowców dostarczających nasze paczki i regularnie komunikujemy się z nimi. Jeśli nie czują się bezpiecznie, nie powinni dostarczać zamówienia i poprosić o wsparcie - powiedziała rzeczniczka Amazona, Sharyn Ghacham w oświadczeniu dla stacji telewizyjnych FOX.

ac/wka / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie